PRACUJ SE MNOU

Play Video
Za posledních 7 let jsem pomohla mnoha ženám spojit se s tím, kým skutečně jsou, aby mohly žít autentický život, který je v souladu s voláním jejich duše. Život plný lásky a hojnosti.  Zároveň jsem dovedla desítky žen do vysněného partnerského vztahu, který funguje a trvá. Mám schopnost uvidět, kde nežiješ svůj plný potenciál, a kde se limituješ ve svých snech. Kombinace mých životních zkušeností, vhledů a intuice pomohla stovkám žen posunout se na další, vytouženou úroveň jejich života. Ve svém přístupu kombinuji nejnovější vědecké závěry o tom, jak naše tělo, mysl i vědomí funguje s ženským a laskavým způsobem práce, která má spirituální přesah.

Individuální

koučink | terapie | mentorink

Jednorázový individuální koučink / terapie / mentorink
– na jakékoli téma z mé nabídky.

2500 Kč / sezení v délce 90 minut

Programy

které povýší tvůj život na novou úroveň

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY

CESTA K SOBĚ

5 týdenní cesta

Zvu tě do intimního prostoru, kde se vydáš na cestu k hlubokému spojení sama se sebou a do důvěry v sebe a svou životní cestu. Budeme se dostávat do spojení s tvým tělem, srdcem, duší, emocemi, vnitřní moudrostí a objevovat tvé pravé Já, abys mohla začít projevovat záři a magnetismus svého plného potenciálu.

ZNOVUZROZENÁ a ve své síle

tříměsíční cesta

Znovuzrození Bohyně je pro Tebe, pokud chceš objevit samu sebe jako magnetickou a zářící ženu, a pokud říkáš hluboké ANO své vlastní přeměně, expanzi, transformaci, lásce, svobodě a nespoutanosti… 

Cesta k lásce a muži tvých snů

osmitýdenní cesta

Máš v lásce nenaplněné touhy, které chceš naplnit, ale zatím se ti to nedaří? Máš pochybnosti o sobě, o svých vztazích, nebo o svém životě? Máš pocit, že ti něco brání potkat správného partnera? Cítíš, že máš „slepý bod“, díky němuž se ti nedaří přitáhnout si ve vztazích to, po čem toužíš? 
Jak se připravit na to, abys mohla potkat lásku svého života?

SKUPINOVÉ PROGRAMY

ZNOVUZROZENÁ A VE SVÉ SÍLE

4 denní seminář

na základě poptávky

Seminář Goddess reborn je pro všechny ženy, které cítí, že je správné a zdravé stát se celistvou bytostí a prožívat harmonii v základních oblastech svého života, jako jsou vztahy, zdraví, hojnost, tvořivá energie, vitalita a vnitřní spokojenost a naplnění. Pro ženy, které cítí, že se chtějí plně spojit se svou esencí ženství a využívat v tomto životě všechny její dary. Pro ženy, jež touží po vnitřní svobodě a plné důvěře sama v sebe.

porozuměj rozdílům mezi mužem a ženou

přednáška

na základě poptávky

Dokážete-li se radovat, aniž byste měli pocit, že musíte partnera změnit, můžete oba získávat ve vztahu více a být šťastnější. K tomu vám pomohou vztahové dovednosti zahrnující porozumění opačnému pohlaví.

Pro

FIRMY

Víte, co opravdu potřebují ženy v práci, aby byly spokojené?

Pomohu Vám nastavit správné a podporující prostředí pro ženy ve vaší firmě. 

Nabízím individuální koučink pro ženy, zaměřený na jejich osobní rozvoj a spokojenost, aby měly chuť se podílet na úspěchu firmy.

Pracuji se stavy vyhoření, zahlcení a ztracenosti v životě, nebo ve vztazích.

Organizuji firemní ženské kruhy, které mohou mít různé záměry. 

Napiš mi