Play Video

PRACUJ SE MNOU

Za posledních 7 let jsem pomohla mnoha ženám spojit se s tím, kým skutečně jsou, aby mohly žít autentický život, který je v souladu s voláním jejich duše. Život plný lásky a hojnosti.
Zároveň jsem dovedla desítky žen do vysněného partnerského vztahu, který funguje a trvá.
Mám schopnost uvidět, kde nežiješ svůj plný potenciál, a kde se limituješ ve svých snech. Kombinace mých životních zkušeností, vhledů a intuice pomohla stovkám žen posunout se na další, vytouženou úroveň jejich života. Ve svém přístupu kombinuji nejnovější vědecké závěry o tom, jak naše tělo, mysl i vědomí funguje s ženským a laskavým způsobem práce, která má spirituální přesah.

Individuální

konzultace | koučink | terapie

Jednorázový individuální koučink on-line – na jakékoli téma z mé nabídky.
1500 Kč / hodina

Programy

které povýší tvůj život na novou úroveň

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAMY

Cesta k lásce a muži tvých snů

Máš v lásce nenaplněné touhy, které chceš naplnit, ale zatím se ti to nedaří? Máš pochybnosti o sobě, o svých vztazích, nebo o svém životě? Máš pocit, že ti něco brání potkat správného partnera? Cítíš, že máš „slepý bod“, díky němuž se ti nedaří přitáhnout si ve vztazích to, po čem toužíš? 
Jak se připravit na to, abys mohla potkat lásku svého života?

Odhalení Bohyně

celodenní individuální cesta

Pokud cítíš, že bys chtěla posunout, nebo změnit svůj život v jakékoli oblasti někam dál, aby ses cítila krásně, naplněně, spokojeně a hlavně plně sama sebou, ale nevíš, jak to máš udělat, pojďme si promluvit.

 

Znovuzrození Bohyně

tříměsíční cesta

Znovuzrození Bohyně je pro Tebe, pokud chceš objevit samu sebe jako magnetickou a zářící ženu, a pokud říkáš hluboké ANO své vlastní přeměně, expanzi, transformaci, lásce, svobodě a nespoutanosti…

SKUPINOVÉ PROGRAMY

Goddess reborn

4 denní seminář

Seminář Goddess reborn je pro všechny ženy, které cítí, že je správné a zdravé stát se celistvou bytostí a prožívat harmonii v základních oblastech svého života, jako jsou vztahy, zdraví, hojnost, tvořivá energie, vitalita a vnitřní spokojenost a naplnění. Pro ženy, které cítí, že se chtějí plně spojit se svou esencí ženství a využívat v tomto životě všechny její dary. Pro ženy, jež touží po vnitřní svobodě a plné důvěře sama v sebe.

porozuměj rozdílům mezi mužem a ženou

přednáška

Dokážete-li se radovat, aniž byste měli pocit, že musíte partnera změnit, můžete oba získávat ve vztahu více a být šťastnější. K tomu vám pomohou vztahové dovednosti zahrnující porozumění opačnému pohlaví.

Pro

FIRMY

Víte, co opravdu potřebují ženy v práci, aby byly spokojené?

Pomohu Vám nastavit správné a podporující prostředí pro ženy ve vaší firmě. 

Nabízím individuální koučink pro ženy, zaměřený na jejich osobní rozvoj a spokojenost, aby měly chuť se podílet na úspěchu firmy.

Pracuji se stavy vyhoření, zahlcení a ztracenosti v životě, nebo ve vztazích.

Organizuji firemní ženské kruhy, které mohou mít různé záměry. 

Connect

Napiš mi

Copyright 2021 © Amaee Monika | All right Reserved.