sesterství ● sdílení ● inspirace

Vítej, krásná ženo.

Možná sníš, stejně jako já o místě, kde se můžeš pravidelně potkávat se ženami, které se staví ke světu podobně jako ty.

Se ženami, které hledají hlubší význam svých životů, jsou na cestě vnitřní seberealizace a objevování krás a všech odstínů Života a vědí, že jsou tvůrkyněmi své reality a ne oběti své minulosti.

Věří, že život je plný zázraků a touží následovat volání svého srdce, ať už je zve kamkoli…

Možná sníš o místě, kde se můžeš inspirovat, sdílet, získat, nebo dávat podporu, kde můžeš být sama sebou a kde budeš plně podporovaná na cestě ke svému rozkvětu…

Pojďme spolu tvořit takové místo.

Nemusíš už být sama, nebo s přáteli, kteří nerozumí hlubokým touhám tvé duše po poznání něčeho víc, než tě učili ve škole.

Doba hierarchie, kdy jeden, který se zdá, že ví nejvíc vede a ostatní následují už končí a přichází doba spolutvoření, kdy každý člověk přináší do svého kmene, komunity, nebo kruhu své dary a svou jedinečnost a je si roven s ostatními.

Pro nás pro ženy je přirozené a nesmírně léčivé, když se můžeme podporovat navzájem a můžeme sdílet své příběhy.

Teď můžeme vytvořit místo, kde SPOLU porosteme do své síly a plného potenciálu. 
 
Tímto místem je Woman Space.

Monika Amaee

❤︎

Nově budeme držet prostor Woman space dvě.
Přidá se ke mně moje drahá sestra a přítelkyně Martina Výborná (Ma Prem Anjali).

První setkání bude 25.9.2024

Potkej se s Amaee

Amaee je průvodkyně žen, šamanka, vizionářka, koučka, spolutvůrkyně nového světa, hledačka Pravdy a milovnice lidských příběhů. Miluje inspirovat ostatní, aby aktivovali svůj plný potenciál a probudili se do pravé podstaty svého bytí.

Amaee je od mládí na cestě objevování Života a cest a způsobů, jak ho nejlépe prožít a přitom zažívat vnitřní naplnění. To se stalo její misí a posláním a to ji vede na cestě osobního rozvoje, na které je již více než 25 let. Po tom, co se celou tuto dobu sama odnaučovala vše, co ji brání v autenticitě a přirozenosti a bytí tím kým skutečně je a učila se cesty, jak se navrátit domů, do své esence a ženské moudrosti, začala k tomu před 10 lety vést ostatní ženy.

Potkej se s ANJALI

Je průvodkyní ženské transformace více jak 18 let. Je lektorkou tantry a spoluzakladatelkou Mysterijní školy vědomého ženství, která přináší ženám transmisi proměňující celé jejich bytí do harmonie, lásky a moudrosti.

Ženy provází na seminářích a kurzech Mohendžodáro-tantrická jóga pro ženy, TAO-TANTRA cesta ženské sexuality. Ve svém předávání propojuje šamanskou praxi a rituály společně s uměním chrámového tance, který studovala v Indii. V prožitkových seminářích vědomého partnerství Muž a Žena pomáhá párům i jednotlivcům porozumět mužsko-ženskému principu skrze vědomou práci s tělem, meditaci a revoluční nové přístupy k sexualitě skrze tělo a vědomou komunikaci.

Láskyplným přijímajícím přístupem ukazuje cestu ženám i mužům i ve své terapeutické praxi maséra a bodyworkera v tématech intimity. Koučing, vaginální mapování, odzbrojování těla, tantrické a havajské masáže a meditace jsou součástí individuálních sezení.

Vítej ve Woman space.

Jak to bude fungovat? Já, nebo Anjali, nebo obě dvě budeme pro nás všechny držet prostor v podobě pravidelných ZOOM setkání a my všechny spolu budeme vytvářet on line komunitu žen. Držení prostoru pro ženské setkávání má speciální místo v mém srdci. Společný čas není jen o nových informacích, ale o sebeobjevování, vyživení a vstoupení do své síly za podpory ostatních sester.

Přibližný program každého setkání:

  • Přednáška na dané téma, které tě podpoří na cestě k sobě a tvému potenciálu
  • Otázky a odpovědi
  • Meditace, abychom nové informace dovedly do těla
  • Sdílení vašich příběhů a můj koučink některých z vás, propojování, break out rooms
  • Prezentace vaší tvorby
  • Na některá setkání budu zvát speciální hosty.

Naše setkání by měla trvat 90-120 minut a jsou ZDARMA. 

Jediným tvým úkolem, pokud tě budou setkání bavit, je pozvat další 3 ženy, aby se naše komunita mohla rozrůstat po celé ČR.

Vítej, milá sestro, do magického prostoru Woman space!

DATA SETKÁNÍ DO KONCE ROKU 2024
Pravidelně ve středu 1x za 14 dní

25.9.2024 | 9.10.2024 | 23.10.2024 | 6.11.2024 | 20.11.2024 | 4.12.2024 | 18.12.2024

 

Setkání začínají vždy v 19h. Zapiš si je už předem do svého diáře.

Před každým setkáním ti pošlu ještě připomínací e-mail.

Moc se na Tebe těším a taky na to, co společně vytvoříme

S láskou Amaee a Anjali

❤︎

PŘIDEJ SE DO WOMAN SPACE

Po zadání adresy ti přijde e-mail, který je třeba potvrdit, aby byla tvoje registrace dokončená.

Prosím zkontroluj i složku hromadné/spam a přesuň si e-mail ode mě to hlavní složky doručených, aby se ti odkaz na setkání nikam neztratil.