Jsem tady pro Tebe.

Odhalení bohyně

Podpořit Tě na cestě otevření se plně sama sobě, své celistvosti a plnému potenciálu Tvého ženství….

program Odhalení Bohyně

Cesta k sobě

jednodenní individuální cesta

Pokud cítíš, že bys chtěla posunout, nebo změnit svůj život v jakékoli oblasti někam dál, aby ses cítila krásně, naplněně, spokojeně a hlavně plně sama sebou, ale nevíš, jak to máš udělat, pojďme si promluvit.

STOJÍ ZA TO ŽÍT ŽIVOT V SOULADU SE SVÝM PLNÝM POTENCIÁLEM. JINAK JE TO PROMARNĚNÁ ŠANCE.

Podíváme se na oblasti tvého života, které bys chtěla změnit, posunout, pochopit, posílit, plně vyjádřit, nebo naopak se s nimi rozloučit. Na oblasti, situace a tvé prožívání, kde se cítíš zmatená, nerozhodná, nejistá a nevíš, co s tím..

Sebeláska. Poslání. Vztahy.
Prosperita. Kreativita. Spiritualita. Zdraví.

Budeme nahlížet do oblastí, kde máš pocit, že nejsi naplněná, že nežiješ jejich plný potenciál a rozklíčujeme základní falešná nastavení a přesvědčení, která nevědomě žiješ, která ti berou energii, a brání ti v plnění tvých snů..

Budeme se bavit o posvátném snu tvé duše, to proč jsi se narodila, jaké tady máš místo. A také o tvém snu v tomto životě, ať už je to sen o partnerství, o úspěchu v práci, nebo v podnikání, o vnitřním naplnění, o hojnosti, o zdraví, o tom být skutečnou ženou…

budeme tancovat, bubnovat, povídat si, sdílet, učit se, transformovat a inspirovat se

Budeme si povídat a zažívat, jaké to je, když my ženy ztělesňujeme plně své ženství,  a co nám to přináší do života a do vztahů za dary, za nové obzory a dimenze vnímání..

Naučíš se změnit prožívání sama sebe

Podíváme se na všechna místa, kde se NEMILUJEŠ  a nastavíš se na bezpodmínečnou sebelásku. Uvidíš, kolik darů ti to do života přinese a kolik problémů se samo vyřeší..

Jak si manifestovat své sny? Jak funguje zákon přitažlivosti a jak se nastavit tak, aby sis mohla přitáhnout to, po čem toužíš?

Shining

Až budeš z našeho společného dne odcházet, budeš mít jasno v tom, jaká je tvá cesta vedoucí k životu, který budeš na všech úrovních milovat.

Se všemi svými klientkami pracuji intuitivně podle toho, s čím přicházejí a já cítím, pro co je otevřená cesta. Každý společný den, každý proces je úplně jiný. Nicméně se opírám o své dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí: psychologie, life koučink, vztahový koučink, kvantová neurověda, šamanismus, mystická tantra pro ženy, konstelace, genové klíče, body-psychoterapie, ženské rituály, hluboká imaginace a regrese, channeling, havajská technika emocionálního čištění ho´oponopono, aromaterapie, rozdíly mezi pohlavími a další.

TATO CESTA JE PRO TEBE, POKUD CHCEŠ NASMĚROVAT SVŮJ ŽIVOT TAK, ABYS ŽILA VÍCE AUTENTICKY A V SOULADU S TÍM, KÝM

skutečně jsi.

spiritualita-dream-catcher-woman

Cesta Odhalení bohyně

Setkání proběhne osobně v Praze mezi 10.00h a 16.00h (s 1h přestávkou na oběd)

Cena 8 000 Kč

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěla na této jednodenní Cestě splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, abychom věděly, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily, a až potom se můžeš rozhodnout, zda na cestu Odhalení Bohyně vstoupíš. Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 20min ZDARMA.

Láskyplné

reference od mých klientek:

Žena se stává Bohyní, když prozkoumá a přijme svou ženskost.