Znovuzrozená a ve své síle

TŘÍMĚSÍČNÍ CESTA

Vážit si sama sebe natolik, že investuješ do individuální transformační cesty je nejlepší dárek, který si můžeš dát a zároveň úžasný akt sebelásky. Nenapadá mě lepší věc, kterou můžeme všichni pro sebe udělat, než změnit svá nastavení tak, abychom mohli žít život podle svých tužeb a přání. Změna, po které toužíš, se ale nestane přes noc. Nejdřív potřebuješ vědět, co máš změnit. A pak vědět JAK. A je úžasné mít někoho, kdo tě změnou vede až do konce tak, aby byla trvalá.

Zvu tě na 3 měsíční intenzivní cestu, nejlepší cestu ve tvém životě, na které objevíš ztracené poklady a sama sebe.

Toužíš vstoupit do své síly a začít si tvořit svůj život v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl? Tak jsi tady správně!

Podporuji jedinečné ženy jako jsi TY, které touží žít bohatší a plnější život, jež je v souladu s tím, kým opravdu jsou. Díky této práci se více otevřeš Životu, lásce, hlubšímu propojení s ostatními, intimitě ve vztazích, ženské esenci, svému růstu, hojnosti, smyslu života, následování své mise a tvoření.

Společně budeme procházet cestou vedoucí do intimního spojení s tvou opravdovou podstatou, která se nachází za vzorci, přesvědčeními, programy a návyky, kterým jsi se naučila věřit na základě svých životních zkušeností.

icon-monika-amaee-02
Znovuzrozená a ve své síle je pro Tebe POKUD TOUŽÍŠ UDĚLAT V ŽIVOTĚ ZMĚNU NA HLUBOKÉ ÚROVNI A pokud říkáš ANO své expanzi do té nejlepší verze sama sebe.

V RÁMCI NAŠÍ SPOLUPRÁCE PROZKOUMÁŠ A OBJEVÍŠ:

Awake

• Jak žít v hlubokém napojení na svou esenci, ženskou moudrost, lásku a kreativitu

• Probudíš se do hlubší a plnější verze toho, kým opravdu jsi

• Uvolníš zablokovanou energii a staré emoce ve svém těle

• Integruješ stará zranění, limitující přesvědčení a vzorce, které ti už neslouží

• Otevřeš své srdce lásce

• Spojíš se se svou vizí a hlubokou touhu ohledně toho, jak chceš, aby vypadal tvůj život, jež má pro tebe smysl a přesah

• Naučíš se pracovat se svým vnitřním světem, což ti umožní se v sobě vyznat na nejhlubší úrovni

• Jak fungovat v ženské energii a přitom být ve své síle a mít úspěchy v tom, co děláš

• Otevřeš se do své smyslnosti, radosti a potěšení

• Naučíš se sama sebe milovat na všech úrovních, což povede k tomu, že začneš tvořit láskyplné vztahy s ostatními

• Naučíš se pracovat s myslí, tělem a emocemi, abys byla ty jejich mistrem, ne že ony ovládají tebe

• Otevřeš se vedení svého Vyššího Já a intuici, abys mohla začít žít život v napojení na to, co je pro tebe nejlepší

• Přivítáš všechny části sama sebe, od kterých jsi se odpojila, potlačila je, opustila, nebo odmítla v průběhu svých životních zkušeností.

• Objevíš základní spirituální principy naší reality a jak s nimi pracovat

• Dozvíš se jak udržovat zdraví a vitalitu a jak pracovat se svou životní energií

• Předám ti konkrétní praxe a cvičení, které ti budou pomáhat udržovat klid, vyladění, sílu a proudění energie v tvém těle

Zkrátka vstoupíš do své plné síly a zamiluješ se do Života!

SEBEVĚDOMÍ

LÁSKA

PROSPERITA

VLIV

SPIRITUALITA

odhaleni-bohyne-monika-amaee

POSLÁNÍ

ZDRAVÍ

seminar-goddess-reborn-monika-amaee

KREATIVITA

Koučink/mentorink/terapie
3 měsíce. 12 setkání.

Na konci naší práce budeš cítit vyladění na všech úrovních a hluboké spojení sama se sebou, které ti bude dávat klid a vnitřní spokojenost. Najdeš jasný směr v oblastech, kde jsi byla zaseknutá a budeš vědět, jak řešit aktuální životní situace. Tvá energie bude celistvá, integrovaná a zářivá a dostaneš se do své přirozené ženské síly, odkud budeš čerpat energii pro všechno, co chceš tvořit a manifestovat.

Nabízím ti bezpečný a vyživující prostor, podporu a vedení, abys mohla vstoupit do své celistvosti. Každá cesta je jiná. Podle toho, co přesně TY potřebuješ. Je to posvátná a jedinečná cesta šitá tobě na míru.

Budeš mít můj čas, pozornost a podporu po dobu 12 týdnů. Vytvoříme si blízký vztah, díky kterému se budeš moci otevřít do těch největších hloubek sama sebe. Transformuješ se na všech úrovních do svého největšího potenciálu.

Toto při jednom, nebo několika sezeních není možné zažít.

3 měsíce, 12 setkání v délce 90 minut

cena 36 000,- Kč

Tento program je ONLINE, ale můžeme ho dle potřeby kombinovat s osobními setkáními.

Tato práce je pro tebe vhodná, pokud zažíváš některý z těchto pocitů, nebo situací:

neustále se opakující situace, se kterými nejsi spokojená, vnitřní nespokojenost, nezažíváš dost radosti a potěšení, zaseknutí v něčem, odkud nedokážeš najít cestu ven, disharmonii ve vztazích, stagnaci, zahlcení, máš pocit, že jsi na všechno sama, fungování v mužské energii zaměřené na výkon, pocit, že nejsi dost dobrá a musíš to světu dokázat, nebo, že si nezasloužíš mít to, po čem toužíš, nedaří se ti být v nějaké oblasti v životě úspěšná, jako třeba podnikání, nebo vytvoření láskyplného vztahu, nebo naopak jsi úspěšná v byznysu, ale ne v osobním životě, nepochopení, pocity odmítnutí, pocit prázdnoty a chybějícího smyslu, vnitřní samotu, ztrátu směru, gynekologické, zdravotní, nebo sexuální problémy, cítíš, že tvé srdce je zlomené, nebo zavřené, jsi odpojená od svého těla a nevnímáš jeho signály, zvláštní pocit, že něco není v pořádku, nebo, že ti něco chybí, ale nevíš přesně co, pocit, že tady pro tebe musí být něco víc..ANO?

Tak pojď a vydej se se mnou to změnit…

icon-monika-amaee-02

„Jakmile se ti podaří opustit svou falešnou identitu, která je tvořená limitujícími návyky, programy a vzorci, změní se ti celý život, protože se staneš opravdově sama sebou. Zářivou, mocnou, láskyplnou a vitální ženou, kterou nemůže nic zastavit na cestě za jejími sny.
Protože ona ví, že vše, co si přeje, může mít."

Goddess

Do společné práce přináším více než 15 let zkušeností z těchto oblastí: psychologie, life koučink, vztahový koučink, kvantová neurověda, šamanismus, hypnoterapie, mystická tantra pro ženy, konstelace, genové klíče, body-psychoterapie, dramaterapie, ženské rituály, hluboká imaginace a regrese, channeling, havajská technika emocionálního čištění ho´oponopono, aromaterapie, rozdíly mezi pohlavími, ale hlavně svou životní zkušenost, kdy jsem si sama prošla všemi oblastmi, kterými nyní provedu Tebe..
icon-monika-amaee-02

Šťastnou tě může učinit hodně věcí z venku. Pokud ale nejsi spojená s potenciálem toho, kým můžeš být a svou hlubokou moudrostí, tvůj vnitřní hlas ti bude stále našeptávat, že ti něco chybí, a že se máš obrátit dovnitř.

Protože vnější svět je odrazem tvého vnitřního světa

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěla na naší společné cestě splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, buď se fyzicky potkáme, nebo přes video hovor, abychom věděly, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily a až potom se můžeš rozhodnout, zda na tuto Cestu vstoupíš. Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 30min ZDARMA.

Tento program je ONLINE, ale můžeme ho dle potřeby kombinovat s osobními setkáními.

Láskyplné

reference od mých klientek: