Znovuzrozená a ve své síle

TŘÍMĚSÍČNÍ CESTA

Znovuzrození bohyně

Vážit si sama sebe natolik, že investuješ do individuální koučinkové cesty je nejlepší dárek, který si můžeš dát a zároveň úžasný akt sebelásky. Nenapadá mě lepší věc, kterou můžeme všichni pro sebe udělat, než změnit svá nastavení tak, abychom mohli žít život svých snů. Změna, po které toužíš se ale nestane přes noc. Nejdřív potřebuješ vědět, co máš změnit. A pak vědět JAK. A je úžasné mít někoho, kdo tě změnou vede až do konce tak, aby byla trvalá. Kdo tě naučí pracovat s tvým vnitřním světem, aby se mohl změnit ten vnější.

Toužíš vstoupit do své síly a vzít zodpovědnost za tvoření života v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl? Zářit a radovat se? Milovat se? Žít naplno? Prožívat potěšení? Realizovat se?
A mít na to všechno dostatek energie?
Tak jsi tady správně!

Možná ale v tuto chvíli zažíváš některý z těchto pocitů, nebo situací:

neustále se opakující stejné scénáře, hlavně ve vztazích, stres, zahlcení, nebo stagnaci, fungování v mužské energii zaměřené na výkon, hluboký pocit, že nejsi dost dobrá a musíš to světu dokázat, nedaří se ti být úspěšná v tom, po čem toužíš, jako třeba podnikání, nebo vytvoření láskyplného vztahu, nebo naopak jsi úspěšná v byznysu, ale ne v osobním životě, nepochopení, pocity odmítnutí, úzkosti a strachy, pocit prázdnoty a chybějícího smyslu, disharmonii ve vztazích, samotu, ztrátu směru, gynekologické, zdravotní, nebo sexuální problémy, cítíš, že tvé srdce je zlomené, nebo zavřené, zvláštní pocity, že něco není v pořádku, nebo, že ti něco chybí, ale nevíš přesně co..ANO?

Tak pojď a vydej se se mnou to změnit…

Podporuji jedinečné ženy jako jsi TY, na cestě k vnitřní spokojenosti, harmonii a plnému prožívání sama sebe, své esence a záměru tvé duše.
Je to cesta z omezení MYSLI do svobody SRDCE.
Znovuzrozená a ve své síle je pro Tebe POKUD TOUŽÍŠ UDĚLAT V ŽIVOTĚ ZMĚNU NA HLUBOKÉ ÚROVNI A pokud říkáš ANO své expanzi do té nejlepší verze sama sebe.
Šťastnou tě může učinit hodně věcí z venku. Pokud ale nejsi spojená s potenciálem toho, kým můžeš být a svou hlubokou moudrostí, tvůj vnitřní hlas ti bude stále našeptávat, že se máš obrátit dovnitř.

Vnější svět je odrazem tvého vnitřního světa

Jdi dovnitř a objev, jak se mít ráda a věřit si. Jak dávat energii tam, kde je tvá vášeň. Jak fungovat v ženské energii a přitom být ve své síle a mít úspěchy v tom, co děláš. Jak se otevřít do své smyslnosti, radosti a naplňující sexuality. Jak žít podle universálních spirituálních zákonů, jako například zákona přitažlivosti, nebo hojnosti. Jak používat intuici a napojit se na vyšší vedení? Jak si udržovat skvělé zdraví a vitalitu. Jak mít láskyplné vztahy.

A jak se zamilovat do života!

Naše práce zahrnuje hluboké procesy, které tě otevřou novému způsobu vnímání, přemění tvé staré vzorce a limitující přesvědčení a povedou ke zrození nové TEBE v plném potenciálu.

Koučink/mentorink/terapie
3 měsíce. 12 setkání.

SEBEVĚDOMÍ

LÁSKA

PROSPERITA

VLIV

SPIRITUALITA

odhaleni-bohyne-monika-amaee

POSLÁNÍ

ZDRAVÍ

seminar-goddess-reborn-monika-amaee

KREATIVITA

Na konci naší práce budeš cítit vyladění na všech úrovních tvého života a hluboké spojení sama se sebou, které ti bude dávat klid a vnitřní spokojenost. Najdeš jasný směr v oblastech, kde jsi byla zaseknutá a budeš vědět, jak řešit aktuální životní situace. Tvá energie bude celistvá, integrovaná a zářivá a dostaneš se do své přirozené síly, odkud budeš čerpat energii pro všechno, co chceš tvořit a manifestovat.

Každá cesta je jiná. Podle toho, co přesně TY potřebuješ. Je to cesta šitá tobě na míru. Chceš v životě více smyslu? Nebo si přitáhnout úžasného partnera? Nebo tvořit více hojnosti? Či dělat to, co miluješ? Být efektivní ve své práci? Naučit se jaké to je, tvořit a žít z podstaty ženské energie? Najít work life balance?Naučit se pracovat se svou energií, aby tě život nevyčerpával? Nebo něco jiného, či všechno dohromady? Vytvoříme si společně mapu tvé cesty… A pak se spolu vydáme do tohoto úžasného dobrodružství sebeobjevování.

„Jakmile se ti podaří opustit svou falešnou identitu, která je tvořená limitujícími návyky, programy a vzorci, změní se ti celý život, protože se staneš opravdově sama sebou. Zářivou, mocnou, láskyplnou a vitální ženou, kterou nemůže nic zastavit na cestě za jejími sny. Protože ona ví, že vše, co si přeje, může mít.“

Goddess

Znovuzrozená a ve své síle

3 měsíce, 12 setkání v délce 90 minut,
cena 26 500 Kč

(možná individuální dohoda v nastavení četnosti setkávání) V rámci 3 měsíční cesty máš moji podporu i mimo 12 setkání, v podobě 1x týdně emailových konzultací a 2x 20 min dodatečné konzultace.

Do společné práce přináším dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí: psychologie, life koučink, vztahový koučink, kvantová neurověda, šamanismus, mystická tantra pro ženy, konstelace, genové klíče, body-psychoterapie, ženské rituály, hluboká imaginace a regrese, channeling, havajská technika emocionálního čištění ho´oponopono, aromaterapie, rozdíly mezi pohlavími.

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěla na naší společné cestě splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, buď se fyzicky potkáme, nebo přes video hovor, abychom věděly, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily a až potom se můžeš rozhodnout, zda na tuto Cestu vstoupíš.  Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 30min ZDARMA. 

Tento program je ON LINE, ale můžeme ho dle potřeby kombinovat s osobními setkáními.

Láskyplné

reference od mých klientek: