My circle

PODPORUJI

Podporuji

SYSTERS A VERONIKA ALLISTER

ženský biohacking

Moje kamarádka, vizionářka Veronika Allister, založila firmu Systers, což je projekt zaměřený na ženský biohacking, dlouhověkost a optimalizaci zdraví. Biohacking je komplexní přístup ve vztahu člověka ke zdraví, výkonu a vnitřní spokojenosti. Kombinuje přístup starodávných kultur a moderní vědy. Systers je unikátní, protože v komplexním přístupu ke zdraví zatím nikdo rozdíly mezi muži a ženami nedělá. Ženský biohacking je speciálně designovaný na biologii žen a bere v potaz nejen hormonální cyklus, ale i cykly v průběhu života. Veronice důvěřuji, že vybírá ty nejlepší produkty, jejichž výrobci mají filozofii zaměřenou na ochranu planety, udržitelnost a používání čistých surovin.
pulo-denisa-prostredni

PULO A DENISA

přírodní kosmetika

Nevíte, jakou přírodní kosmetiku si na trhu v široké nabídce vybrat? Za sebe vřele doporučuji podívat se na stránky firmy PULO (PureLove). Moje kamarádka Denisa je neuvěřitelně zapálená pro celou oblast zdraví a krásy ženy a přináší na náš trh nejčistší kosmetiku s přesahem filozofie směrem ke zdraví přírody i člověka.
Denisa říká: „Příroda pro mě znamená velkou moudrost a komplexnost. Miluji v životě holistický přístup, hledání, jak věci fungují, wellbeing a péči o sebe.“
Značky přírodní kosmetiky, které dováží, jsou důkazem, že lze podnikat s ohledem na přírodu i na člověka. Jedna z jejich značek je až z Havaje. Havajčani věří, že pokud se staráš o Zemi, postará se ona o tebe. Modlitby prováděné při sklizni blahodárných ingrediencí a správné zemědělské a ekologické techniky, dělají z této péče něco víc, než jen kosmetiku. Dovedete si představit, že by to takto dodělali všechny podniky? To by byl ráj na Zemi.

VITALVIBE

produkty pro zdraví a vitalitu

Protože znám majitele této firmy, věřím jejich péči s jakou vybírají produkty, které nabízejí. Věřím, že to jsou ty nejkvalitnější podpůrné prostředky a potraviny pro naše zdraví a vitalitu. Zdravé, vědomé a přirozené jedení s maximální výživovou hodnotou. Od vitamínů po superpotraviny. Žena majitele firmy, Zuzana Noah je velkou propagátorkou raw stravy a na jejich stránkách se dozvíte mnoho chutných receptů.
wild-coco-kosmetika

WILD&COCO

lahodné a funkční potraviny pro zdraví a krásu

Pokud chcete jíst zdravě, vegansky a zároveň vyživovat a léčit své tělo, zkuste jogurty a kefíry (nebo další produkty) firmy Wild&Coco. Veganské fermentované produkty z dužiny mladého kokosu s velkým množstvím probiotických kultur vám udělají dobře v žaludku i na duši. Kokos je od pradávna považován za superpotravinu. Legendy říkají, že bychom na světě přežily jen díky němu. Kokos hydratuje, regeneruje, dodává energii a je plný zdravých tuků, elektrolytů, vitamínů, minerálů a antioxidantů, enzymů a prebiotické vlákniny. Protože znám osobně majitele Wild&Coco tak vím, že tato firma dává do svých produktů jen to nejlepší, má svou kokosovou farmu a dbá na ekologii a zdraví naší planety! Pokud byste chtěli dostat k první objednávce velký kefír zdarma, zadejte kód SYMBIOTICKY.

Podporuji-Joalis-detoxikační-přípravky

JOALIS

detoxikační přípravky

Sama už mnoho let používám detoxikační přípravky Joalis a nedám na ně dopustit. Chodím k terapeutovi a zároveň majiteli firmy Vladimíru Jelínkovi, který mi vždy, pomocí speciálního přístroje určí, co se v mém těle doopravdy děje a doporučí správný preparát. Zároveň jsem se u Vládi Jelínka učila živlovou terapii, kterou teď s některými klienty používám při práci s emocemi a s tělesnými symptomy. Vláďa používá další metody, které sám vyvinul na základě 16 let zkušeností, a které vedou k celkové práci s vnitřním světem. Tím je jeho práce holisticky komplexní. Pokud jsou vám celostní cesty ke zdraví a alternativní medicína celkově blízké, bude pro vás Joalis tou správnou volbou.

Objednat se na konzultaci s jakýmkoli fyzickým symptomem k panu Jelínkovi můžete přímo na telefonním čísle 274 781 415.
podporuji - robert-policar-astrologie

ROBERT POLICAR

astrologie

Objevit své přirozené talenty a vrozené dary, které vám pomohou využít váš plný potenciál a překonat všechny výzvy v každodenním životě, můžete pomocí astrologie. Astrologie je jednou z cest k důkladnému sebepoznání. Jestli vás astrologie zajímá, mohu jen a jen vřele doporučit svého kamaráda, člověka s velikým přehledem, který kombinuje západní astrologii, numerologii, astrologii mayského kalendáře a práci se sny, Roberta Policara. Jeho výklad je úžasně komplexní a bude vás bavit!

Tel. číslo: 775 447333,
robertpolicar@gmail.com
www.robertpolicar.cz

Motto:  “Ať jsou všechny bytostí šťastné a znají zdroje svého štěstí. “