Freebies

ZDARMA

Podporuji

30MIN KONZULTACE

Chceš se posunout na novou úroveň, ale nevíš jak? Chceš vědět, jak vypadá tvůj plný potenciál? Potřebuješ vyjasnit nějakou situaci, ve které jsi se ztratila? Cítíš vnitřní nespokojenost, ale nemáš tušení, odkud pramení? Jsi v něčem zaseknutá a nevíš, jak z toho ven? Potřebuješ motivaci a podporu k nastartování něčeho nového, nebo podpořit odvahu následovat své touhy?

Jsem tu pro tebe. Napiš mi a domluvíme si spolu 30 minut konzultaci ZDARMA přes Skype, kdy ti dám vhledy, nasměrování, vyjasnění , pomůžu ti uvidět tvou situaci z jiné úrovně, mohu ti poradit, co máš dělat, a podpořím tě ve tvé vizi a směrování. Někdy jen potřebujeme uslyšet správnou otázku, aby mohla přijít správná odpověď.

Top view of autumn workspace with mock up tablet, stationery, accessories and decorations on white table

eBook Manifestuj si život svých snů

7 kroků k tomu, aby ses mohla stát Tvůrkyní svého života. Pojď se mnou objevit principy manifestace, krok po kroku tak, jak fungují mě.  A nejen to, dozvíš se základní principy toho, jak funguje Vesmír a tato realita, což jsou principy pro dobré žití Života. Když se jimi budeš řídit, tvůj život se změní o 100%!

cesta-k-lásce

eBook Cesta k lásce a muži tvých snů

Pro ženy právě nezadané, které touží najít cestu, jak otevřít své srdce pro toho správného muže, se kterým mohou vytvořit láskyplný a harmonický vztah. Vydej se na cestu k lásce, která tě zavede celkové proměny sama sebe, abys byla připravení si do života přitáhnout to, po čem toužíš.
Manifestuj-si-život-svých-snů

Facebook skupina Manifestuj si život svých snů

Vstup do uzavřené a bezpečné skupiny žen, které se rozhodly říct Životu ANO a hledají inspiraci, vedení a sdílenou moudrost. Do skupiny vkládám příspěvky, videa a živé přednášky, týkající se všech témat spojených s žitím toho nejlepšího života, který budeš na všech úrovních milovat.

Connect

Napiš mi