o mně - monika amaee trčková

O MNĚ

Monika Amaee

průvodkyně žen, šamanka, vizionářka, koučka, vášnivá průzkumnice Života, spolutvůrkyně Nového světa, hledačka Pravdy a milovnice lidských příběhů

O MNĚ

Ahoj, jsem Monika Amaee. Monika od narození a Amaee je moje jméno duše, které přišlo později v průběhu života na základě mých nespočetných žádostí „tam nahoru“.
A pracuji se ženami. Provádím je cestou k vnitřnímu naplnění a radosti. Cesta, na kterou se vydávám se svými klientkami byla, a stále je i mojí cestou. Vše, co učím a předávám, mám do morku kostí prožité..

Amaee

Můj příběh začal takto. Od doby, co si pamatuju, jsem si přála 3 zásadní věci:

Být Bohyní

To znamená krásnou, silnou, zářivou, sebevědomou a láskyplnou ženou

Pochopit podstatu Lásky

A najít muže svých snů

A být svobodná

Teď už vím, že ta svoboda, kterou jsem hledala, byla svoboda být tou, kterou skutečně jsem

Tenkrát jsem vůbec netušila, kam mě moje touhy dovedou a že to budou zásadní pilíře mé cesty životem.

Dovedly mě ke zkoumání lásky a vztahů. Na cestu ke svému ženství. A na spirituální cestu vnitřního osvobození.

Moje startovací poloha byla ale od mých tužeb vzdálená na míle daleko. Nevěřila jsem si. Byla jsem plná strachů a nejistot. Fungovala jsem po mužsku a vše ženské se mi protivilo. Pracovala jsem v mezinárodních firmách a tam jsem byla úspěšná. Ale ne spokojená. Dostala jsem se až k práci „snů“. Stala jsem se šéfkou značky Chanel v ČR. Navenek skvělý život. Ale i přesto bylo moje ženství uhaslé, instinkty vypnuté, sebeláska a sebevědomí na bodu mrazu a vztahy s muži nefungující.

Naštěstí ve mně byla nějaká část, která potřebovala z tohohle uniknout, osvobodit se.. O víkendech jsem z byznysového světa utíkala do přírody, mluvila se stromy, milovala jsem ležet hodiny na matce Zemi, a postupně jsem začala trávit čas se šamany, léčiteli, medicinmany a guru. Díky jejich moudrosti jsem zkoumala, jak funguje Život. Skutečný život. Který se žije v souladu s přírodou, srdcem, Duší a něčím větším, než jsme my sami. Nevyhnutelně jsem toužila objevit Pravdu o tom, kdo skutečně jsem za všemi těmi naučenými vzorci, přesvědčeními a myšlenkovými koncepty..Dnes tomu říkám „falešná identita“.
background
samanka-amaee-monika
o mně - osobni-rozvoj-monika-amaee

Love

Skrz šamanismus, cestu jógy a taoismus, jsem se dostala až k učení tantry, což je pro mě nejvyšší učení, které nás vede nad dualitu světa, do jednotného vědomí s celým Vesmírem. Spirituální poznání jsem vždy vyvažovala vědeckými poznatky v oblasti psychologie, psychoterapie a kvantové neurovědy. Mou velkou inspirací je Dr.Joe Dispenza.

Díky této cestě jsem dnes spokojená a vyrovnaná žena. Miluju svůj život a sama sebe. Řídím se svým srdcem, a to mi vždy napoví, co je pro mne nejlepší.
Dělám práci, která mě hluboce naplňuje. Mám kolem sebe báječné lidi. Svůj čas si plánuji a tvořím tak, jak sama chci. Dělám věci, které mne baví, rozvíjejí a posouvají dopředu.

Rozhodla jsem se věnovat život budování partnerství Nové doby, svému rozvoji, službě mým úžasným klientkám a podpoře návratu esence ženství do současného světa. Věřím, že ženy napojené na svou nejhlubší podstatu jsou tou změnou, která se na planetě musí stát, abychom obrátily destruktivní směr, kterým se náš svět po stovky let ubíral.

Jsem rebelka a bojovnice za lásku. 

JDU CESTOU LÁSKY.

Jsem láska.

Nefunguji ve starém paradigmatu společnosti, starých přesvědčeních, očekáváních a myšlenkových konceptech, které blokují naši vnitřní svobodu. A naprosto věřím, že všichni jsme Tvůrci své vlastní reality.

Takže má milá, pokud máš pocit, že tě něco brzdí, či svazuje, a máš odvahu se z toho osvobodit, pojďme si promluvit!

Miluji Čechy. Ale taky Indii, Bali a divoké pláže Havaje, kde se můžeš koupat bez plavek a plavat s divokými delfíny, kteří se stali mými blízkými kamarády.

Mým koníčkem je tlumočit pro mě inspirativní duchovní učitele a motivační řečníky osobního rozvoje z angličtiny do češtiny.

Zatím žiji v Praze, mém oblíbeném městě, ale volá mě duch přírody – další z projektů je odstěhovat se na venkov a zvát si své klientky do oázy mimo město..To vše s mým milovaným partnerem.

buddha
delfíni

Passion

Láskyplné

reference od mých klientek:

background

Kurzy

* Studium na Pražské psychoterapeutické fakultě (založeno Doc.MUDr Jaroslavem Skálou a PhDr Jiřím Růžičkou)

* Dvouletý koučinkový výcvik (vedla Magdalena Vokáčová)

* Biodynamická psychoterapie Reichovy charakterové typy v terapii pod vedením Mony Lisy Boesen

* Empowered woman – Ma Ananda Sarita, dvouletý tantrický výcvik pro ženy

* Ho´oponopono – technika čištění emocionálních bloků na Havaji

* Online koučinkové kurzy zaměřující se na vztahy a seznamování u nejlepších odborníků v USA a v Austrálii – Alison Armstrong, Ken Page, John Gray, Damien Diecke (School of attraction), Katie & Gay Hendricks (Hearts in harmony), Katherine Woodward Thomas.

* Studium rodinných konstelací, šamanské práce, práce s emocemi a vnitřním dítětem, Cesta od Brandon Bays, meditace pod vedením Roopa Vermy, živlová terapie pod vedením V.Jelínka,

Na své cestě jsem se osobně potkala, či spolupracovala s mnoha úžasnými a pro mě inspirativními lidmi, jako je Deepak Chopra, Katherine Woodward Thomas, Jack Canfield, Dalajlama, Brandon Bays, Marie Diamond, Thu-hien, Jaroslav Dušek, nebo Roop Verma. A neustále se s pokorou a láskou učím od svých úžasných klientů…