ZNOVUZROZENÁ A VE SVÉ SÍLE

4-denní Seminář

Je to nádherná cesta do srdce a duše Ženy skrze odvahu, odevzdání a důvěru ve vyšší vedení, než je tvá mysl… skrz důvěru v Život.

seminar-goddess-reborn-monika-amaee
Vítej milá ženo,

jsem moc ráda, že tě zajímá, jak můžeš sama sebe objevit jako krásnou a zářící Ženu. Na našem semináři budeme objevovat a probouzet tvůj vnitřní potenciál, který  ”ženství” přináší. A to nejen tobě samotné, ale i tvému okolí a celé planetě. 

Seminář Znovuzrozená a ve své síle je pro všechny ženy, které cítí, že se chtějí stát celistvou bytostí a prožívat harmonii a naplnění v základních oblastech svého života, jako jsou vztahy, zdraví, hojnost, tvořivá energie, vitalita a vnitřní spokojenost. Pro ženy, které cítí, že se chtějí plně spojit se svou esencí ženství a využívat v tomto životě všechny její dary. Pro ženy, jež touží po vnitřní svobodě a plné důvěře sama v sebe. A které cítí, že je tady něco víc v oblasti vztahů, poslání a seberealizace, co by chtěly objevit, aby byly skutečně šťastné..

Slyšíš zatím tiché, nebo už hodně hlasité volání své duše, která tolik chce konečně začít žít pravdivý příběh své skutečné podstaty a esence?
Je čas, aby se ženy znovu staly kanálem posvátné energie lásky. Aby vzaly do rukou zpět svou roli a napojily se na intuici, na své tělo, na své srdce a na neuvěřitelnou moudrost, která je skryta v kvalitách ženské energie.

V dávných dobách byla síla ženskosti v každém aspektu života uznávána a žena si mohla dovolit uvolnit se ve své přirozené jemnosti, péči a lásce, aniž by ztratila svou sílu ve prospěch mužské dominance. Ženy byly NAPOJENY NA BOŽSKOU TVOŘIVOU SÍLU, POSVÁTNOU KOSMICKOU ENERGII a BYLY INICIÁTORKAMI DO SPIRITUÁLNÍCH MYSTÉRIÍ TVOŘIVÝCH SIL CELÉHO VESMÍRU

Ženská cesta k realizaci je jiná, než mužská. Muži meditují a praktikují cvičení, která mají strukturu a řád, žena otvírá své srdce a lůno, aby se mohla napojit na moudrost matky Země, na kosmické energie Tvoření a na lásku v sobě, což je jejím nejvyšším vyjádřením. Skrz potěšení a milování se Životem se dostává do blažené extáze bytí.

 Je čas, aby ses osvobodila. A rozpomenula se na to, kdo skutečně jsi.  Objevila své divoké já a sílu, která v tobě dřímá.  Abys našla své posvátné dary. Abys začala zpívat svou píseň a žít svůj příběh. A vědomě začala tvořit vše, po čem toužíš. Přitahovat si do života situace a lidi, kteří jsou v souladu s tvým záměrem a naladěni na tvou frekvenci.

Ve třech plných dnech se do hloubky ponoříme do těchto oblastí:

Wisdom

..a k tomu sdílení, masáže, doteky, meditace, tanec, ženské rituály, tantra jóga pro ženy, procházky, povídání, rozmazlování a opečovávání se. Naši společnou cestu zakončíme Rituálem “Znovuzrozená do svého ženství” a protančíme svou svobodu ,radost, vášeň, oheň… své vize a záměry pro nové tvoření.
Abychom mohly znovu objevit svoji ženskost a odemknout plný potenciál naší bytosti v tomto životě, je blahodárné integrovat a uzdravit tato témata. Tím vstoupíme do dospělosti, z malé holky se staneme Ženou a vytvoříme prostor pro magickou přeměnu na všech úrovních. Otevřeme oheň tvořivého potenciálu v nás a tím proces hluboké transformace.
Jsi zvaná na setkání žen, se kterými můžeš oslavovat svou ženskou esenci a společně se potkat v hlubokém, bezpečném a láskyplném prostoru. Přijď probudit svou nejhlubší moudrost a důvěru sama v sebe.
Praxe, do které se ponoříme, je z velké části inspirována unikátní tantrickou školou “GODDESS ESSENCE“ celosvětově uznávané lektorky Ma Ananda Sarity, jíž jsem měla tu čest poznat jako svou učitelku. Ma Ananda Sarita žila 27 let po boku mistra Osha a získala od něj přímou transmisi (předání) jeho učení. Ve svém přístupu kombinuje prastaré techniky tantry s nejnovějšími vědeckými poznatky. Její učení je zaměřeno na Cestu ženy k plné vnitřní realizaci. 

Přijď se ponořit hluboko do své duše a těla, aby jsi našla svoji posvátnou bránu - nekonečný zdroj pokladů a darů

Naše setkání může být pro tebe nádhernou dovolenou, kdy si věnuješ čas jen sama pro sebe. Pro hýčkání těla, mysli i duše. Seminář se koná v krásném místě, plném moderního designu a podporující ženské energie. Bude to aktivní dovolená, plná intenzivních zážitků a vnitřní transformace.

Přijď poznat, kdo jsi. Věřím, že i ty cítíš, že už je nejvyšší čas..

Harmonogram

background
Začátek čtvrtek v 10h, konec neděle ve 13h.

Ráno začneme jógou, nebo Oshovou meditací v 7hodin (kromě čtvrtka)

8:30 – 9:30 snídaně (kromě čtvrtka)
10-13h dopolední program
13-15h oběd
15-18h odpolední program
18-19h večeře
20-21:30h večerní program

Těším se na Tebe
S láskou
Monika Amaee a tým

DATUM

Na základě poptávky

místo konání

Statek Anglická sezóna.
www.statekanglickasezona.com/

Strava

Vegetariánská

UBYTOVÁNÍ

V pokojích po 2 až 5 lidech.

Cena

Celková cena je 9500 Kč.
Už nebudeš mít žádné další náklady, kromě kávy a čaje, které se na místě kupují.

Cena zahrnuje: seminář Goddess reborn, ubytování v nádherném místě a výbornou vegetariánskou stravu

Beautiful

Toto není závazná objednávka, formulář slouží k poptávce nebo pouze jako rezervace vašeho místa. Do několika dnů vám přijdou další instrukce.

Když otevřu své srdce, jsem naplněná, slastí tak pronikavou, extází tak sladkou, potěšením tak hlubokým.. Mohu dosáhnout spojení jen, když dosáhnu jednoty sama se sebou.. Mohu tančit v partnerství, když umím tančit sama se sebou. Mohu milovat druhého, když miluji sama sebe..