Events

KALENDÁŘ AKCÍ

kalendář akcí

kalendář akcí

Znovuzrozená a ve své síle

Datum:
12.11.2021

jednodenní workshop v Praze

Seminář Znovuzrozená a ve své síle je pro všechny ženy, které cítí, že je správné a zdravé stát se celistvou bytostí a prožívat harmonii v základních oblastech svého života, jako jsou vztahy, zdraví, hojnost, tvořivá energie, vitalita a vnitřní spokojenost a naplnění. Pro ženy, které cítí, že se chtějí plně spojit se svou esencí ženství a využívat v tomto životě všechny její dary. Pro ženy, jež touží po vnitřní svobodě a plné důvěře sama v sebe.

Znovuzrozená a ve své síle

Datum:
18-21.11.2021

4 denní seminář

Seminář Goddess reborn je pro všechny ženy, které cítí, že je správné a zdravé stát se celistvou bytostí a prožívat harmonii v základních oblastech svého života, jako jsou vztahy, zdraví, hojnost, tvořivá energie, vitalita a vnitřní spokojenost a naplnění. Pro ženy, které cítí, že se chtějí plně spojit se svou esencí ženství a využívat v tomto životě všechny její dary. Pro ženy, jež touží po vnitřní svobodě a plné důvěře sama v sebe.

Porozuměj rozdílům mezi mužem a ženou

na základě poptávky

online přednáška

Muži a ženy komunikují a přistupují k životním situacím natolik odlišným způsobem, že se zdá, že jsme skutečně z jiných planet. Žena i muž potřebují od vztahu něco jiného, a pokud to o sobě nevíme, nedokážeme navzájem uspokojovat své emocionální a biologické potřeby, a tím vzniká stres a nenaplnění.