ZNOVUZROZENÁ A VE SVÉ SÍLE

jednodenní workshop
v Praze

19.11.2022
Maitrea,
TÝNSKÁ ULIČKA, Praha

seminar-goddess-reborn-monika-amaee

Milá úžasná ženo,

zvu tě na jednodenní workshop, na kterém se můžeš plně potkat v hloubce sama se sebou. Cílem je najít společně cestu k osvobození našeho vnitřního potenciálu, spojit se se svou ženskou stránkou a najít v ní sílu, díky níž můžeme tvořit život, který budeme na všech úrovních milovat.  

Zaměříme se na tyto oblasti:

  • Otevření srdce jako nejdůležitější středobod bytí na cestě ke spokojenému životu a vztahům. Začni opravdu milovat a oslavovat sebe, ostatní i Život. Spoj se se svou duší, jejím voláním a touhami.  
  • Odstranění limitujících přesvědčení a rodinných vzorců, které nevědomě žiješ, berou ti energii a brání ti v plnění tvých snů. Přestaneš být obětí svých okolností a staneš se tvůrkyní a královnou svého života. 
  • Nahlédneme do oblastí, kde máš pocit, že nežiješ plně sama sebe a to, co si přeješ. Dáme jim péči a pozornost, aby se mohly transformovat v dary a poklady.
  • Podíváme se na to, jaké to je, když žiješ a tvoříš z podstaty své ženské energie. Kde je její síla a v čem jsou rozdíly fungování v mužské energii, v níž mnohé z nás musí být většinu času, a která nás tolik vyčerpává. Zažijeme, jaké to je, když my ženy ztělesňujeme plně své ženství, co nám to přináší do života a do vztahů za dary, za nové obzory a dimenze vnímání. Spirituální cesta ženy je jiná, než mužská cesta, kterou většina z nás praktikuje. Jak být magnetická a zářivá a spojit se se svou královskou energií?
  • Jak fungují základní spirituální zákony Vesmíru a jak je můžeš nejlépe využívat pro své dobro a blaho
  • A část věnujeme také našim vztahům s muži. Jak mužům porozumět, jak s nimi komunikovat, aby nás skutečně slyšeli a co je na ženách odrazuje a co přitahuje? 

A neméně důležité je, že se sejdeme v kruhu stejně naladěných žen, které zajímá cesta k sobě, ke své pravé podstatě, štěstí a naplnění a budeme v tomto kruhu sdílet své příběhy a inspirovat se navzájem. To má velkou léčivou sílu a běžně to v životě nezažíváme. 

Zvu tě na tento jedinečný a intimní ženský den, kde se rozvineš do další úrovně svého bytí a věnuješ si ten nejlepší čas pro sebe.

Vybrané ženy mohou ode mě dostat individuální koučink ohledně své momentální situace.

background

Na workshop přináším:
10 let zkušeností z oblasti transformačního a spirituálního koučinku
12-ti leté zkušenosti z práce se ženami na jejich cestě k plné seberealizaci
20-ti leté zkušenosti z cesty hledání podstaty Života a našeho plného potenciálu.
20 let zkušeností z oblasti spirituality

Kromě koučinku budeme na workshopu využívat tyto nástroje: hudba, tanec, soma work, sdílení v kruhu, práce s emocemi, konstelace, bioenergetika, NLP, metody změny limitujících programů.

SPOJÍŠ SE OPĚT SE SVOU SILOU A MOTIVACÍ, JAK ŽÍT ÚŽASNÝ A KREATIVNÍ ŽIVOT.

BUDEME TANCOVAT, POVÍDAT SI, SDÍLET, UČIT SE, TRANSFORMOVAT A INSPIROVAT SE.

Cena 2950 Kč

Pokud bys chtěla znát více informací, nebo si rezervovat místo, vyplň prosím formulář níže:

Beautiful

Toto není závazná objednávka, formulář slouží k poptávce nebo pouze jako rezervace vašeho místa. Do několika dnů vám přijdou další instrukce.