PRO FIRMY

PRO FIRMY

PRO FIRMY

Ahoj všem HR manažerům a šéfům, kterým záleží na spokojenosti a blahu žen ve vaší firmě.
Po 15 letech svého života stráveném v korporátním prostředí na manažerských pozicích musím říct, že důvod, proč jsem nakonec odešla, nebylo špatné ohodnocení, nebo vyhoření, nebo, že by mě práce nebavila. Byl to mužský způsob vedení a fungování, který mě velmi vyčerpával. Jako žena jsem byla nucena přistupovat k úkolům po mužsku, prezentovat se po mužsku a mé ženské kvality, které bych mohla do práce přinést, nebyly považovány za důležité. Věřím, že se tyto věci každým rokem mění. A že ženám je dáván větší a větší prostor, aby mohly na pracovišti projevit své ženské kvality a být tak více spokojené a naplněné.

Pro ženu jsou v práci důležité i jiné věci, než doručit výsledek, zaměřit se na cíl, být v kolektivu nejlepší, či vymyslet něco úžasného, co pomůže světu v jeho lepším fungování. Žena potřebuje mít na pracovišti hezké vztahy. Většinu rozhodnutí dělá z pocitu, či intuice a ne z hlavy a potřebuje v tom být podporována. Žena je přirozeně vytrvalý pracant, a než bude její výsledek perfektní, tak se úkolu nepřestane věnovat. Proto by měla být podporována v odpočinku a v aktivitách, které ji pomáhají dobíjet energii, aby se nevyčerpala. Žena nemá zájem se nutně prosazovat, ale je pro ni důležité, aby byla vyslyšena, aby o její názory a stanoviska byl zájem, aniž by se musela o to mužským způsobem snažit. A také potřebuje cítit, že o ní má její nadřízený, nebo firma zájem, že umí ocenit její nasazení a loajalitu. Mužům stačí, když někdo ocení jejich výsledek, pro ženu je důležité, když její šéf zná a ocení celý proces, kterým se k výsledku dostala. 

Víte, co opravdu potřebují ženy v práci, aby byly spokojené?

Já vám mohu pomoci nastavit  správné a podporující prostředí pro ženy, aby se jim dobře pracovalo. 

Nabízím také individuální koučink pro ženy, zaměřený na jejich osobní rozvoj a spokojenost, aby měly chuť se podílet na úspěchu firmy.  

Pracuji se stavy vyhoření, zahlcení a ztracenosti v životě, nebo ve vztazích.

Organizuji firemní ženské kruhy, které mohou mít různé záměry. Například propojení žen mezi týmy, uvolnění se do ženské energie, pravdivé sdílení, zjištění emocionálních potřeb žen na pracovišti, nebo rozpoznání problémů a slabých a silných míst v týmu

Zde je moje další nabídka, která nemusí být zaměřená pouze na ženy. Ve svém přístupu používám vyvážený ženský a mužský přístup.

PŘEDNÁŠKY NA TEAMBUILDINGY, NEBO SKUPINOVÉ AKCE


Nabízím přednášky na populární téma:
MUŽI VERSUS ŽENY – POROZUMĚNÍ ROZDÍLŮM MEZI NÁMI,
v délce 2 nebo 3 hodiny, které mohou být takto zaměřeny:

přednášky pouze pro ženy

Jak porozumět mužům

smíšené přednášky

Muži versus ženy – porozumění rozdílům mezi námi

přednášky pouze pro muže

Jak porozumět ženám