Muž a žena

muž a žena

POROZUMĚJ ROZDÍLŮM

MEZI MUŽEM A ŽENOU

Mojí vášní a koníčkem je zabývat se studiem rozdílů mezi muži a ženami a přednášet o nich, dělat osvětu. Jsem přesvědčená, že kdybychom znali tyto důležité věci, mnoho vztahů by nemuselo skončit, mnoho konfliktů by bylo hladce vyřešeno, nebo by ani nevznikly a mnoho párů by mohlo prožívat harmoničtější a láskyplné vztahy, plné porozumění , respektu, hluboké intimity a skvělého milostného života.

Muži a ženy komunikují a přistupují k životním situacím natolik odlišným způsobem, že se zdá, že jsme skutečně z jiných planet. Žena i muž potřebují od vztahu něco jiného, a pokud to o sobě nevíme, nedokážeme si navzájem uspokojovat své emocionální a biologické potřeby a tím vzniká stres a nenaplnění.

Dokážete-li se radovat, aniž byste měli pocit, že musíte partnera změnit, můžete oba získávat ve vztahu více a být šťastnější (John Gray)


K tomu vám pomohou vztahové dovednosti zahrnující porozumění opačnému pohlaví.

Nabízím přednášky v délce 2 nebo 3 hodiny na tato témata:

přednášky pouze pro ženy

Jak porozumět mužům

smíšené přednášky

Muži versus ženy – porozumění rozdílům mezi námi

přednášky pouze pro muže

Jak porozumět ženám

Pokud jste organizátor akcí, nebo vlastníte přednáškový prostor, můžete si u mě objednat přednášku na tato témata. Pro detaily ohledně podmínek prosím pište na email: monikaamaee@seznam.cz, nebo volejte na telefon +420 731 454 683. 

Napiš mi