CESTA K LÁSCE

A MUŽI TVÝCH SNŮ

Máš v lásce nenaplněné touhy, které chceš naplnit, ale zatím se ti to nedaří? Máš pochybnosti o sobě, o svých vztazích, nebo o svém životě? Máš pocit, že ti něco brání potkat správného partnera? Cítíš, že máš „slepý bod“, díky němuž se ti nedaří přitáhnout si ve vztazích to, po čem toužíš? 
Chceš vědět, jak se připravit na to, abys mohla potkat lásku svého života?  

Moc ráda budu tvou
průvodkyní
na Cestě lásky a k vysněnému vztahu

…….ale přesto ve skrytu duše toužíš poznat opravdovou lásku, potkat úžasného muže a vytvořit vztah tvých snů? PAK JSI TU SPRÁVNĚ!

Mojí specializací po mnoho let je provázet nezadané ženy na cestě k jejich vysněnému partnerovi. Spoluprací se mnou prošlo mnoho žen a též mnoho z nich našlo svou spřízněnou duši a žijí krásný vztah. Když se podívám do podstaty toho, co opravdu dělám, tak pomáhám ženám najít svou sílu a důvěru v sebe. Osvobodit se od svých vlastních limitů, které jim brání potkat skutečnou lásku a mít v životě vše, po čem touží. To je výchozí bod. A odtud pokračujeme krok po kroku k manifestaci úžasného vztahu a k přitažení si toho správného partnera právě pro tebe.
čím více se začneš sama probouzet a ztělesňovat to, kým jsi, začneš přirozeně přitahovat muže, kteří s tebou budou chtít vytvořit láskyplný a dlouhotrvající vztah
Při práci se mnou si společně nastavíme správný postoj pro přitažení láskyplného vztahu.  Identifikujeme a změníme PŘESVĚDČENÍ a programy, které ti brání být ve vztazích svobodná a šťastná a potkat partnera, který je otevřený a připravený na vztah. Podíváme se na témata jako: tvé opakující se VZTAHOVÉ vzorce, tvůj vztah k sobě samé a k opačnému pohlaví a jak tvé podvědomí  sabotuje přitažení lásky do tvého života.  Naučíš se, co je ZDRAVÁ láska a jaké to je, cítit se ve vztahu bezpečně a milovaná taková, jaká jsi. Společně vytáhneme na světlo tvé nejlepší stránky a dary a ty získáš důvěru sama v sebe a nové sebevědomí ohledně vztahů.

Po těchto setkáních budeš plně otevřena všem možnostem potkat toho pravého muže a manifestovat si vysněný vztah. Navíc získáš jasnost ohledně toho, kým jsi, a také moudrost a vyšší poznání důležité pro transformaci vztahů ve tvém životě. 

Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 20min ZDARMA.  

Cesta k lásce a muži tvých snů

8 setkání v délce 90  min.

cena 19 000,- Kč

Jsi ve vztahu?

I když nejsi single, ale máš vztah, pokud tam něco nefunguje, nebo se necítíš z nějakého důvodu skvěle a uvolněně, moc ráda ti dám náhled co s tím. Pomůžu ti pochopit, co se ve skutečnosti ve vaší vztahové dynamice děje a ukážu ti celistvý pohled na celou situaci. Umím vidět a dávat dohromady souvislosti, které ty, ani on možná nevidíte, protože jste až příliš ponořeni do problému. Zároveň ti ukážu, jak správně s muži komunikovat a říct si o své potřeby tak, abyste oba byli spokojení. Můžeš pochopit, zda jsi se správným partnerem a má smysl na vztahu pracovat (řekneme si jak), nebo je lepší se rozejít, protože bys nedostávala to, co potřebuješ, abys byla šťastná.

2500 Kč za 90 min sezení, v rámci kterého půjdeme do hlubokého uvědomění, co máš v dané situaci dělat a do vnitřní změny, abys to mohla udělat.
Cesta k lásce a muži tvých snů

Spokojené

REFERENCE OD MÝCH KLIENTEK

Connect

Napiš mi

Těším se na jakýkoli Tvůj dotaz. Nabízím ZDARMA konzultaci tvé situace přes e-mail.