ZNOVUZROZENÍ BOHYNĚ

TŘÍMĚSÍČNÍ CESTA

Znovuzrození bohyně

Vážit si sama sebe natolik, že investuješ do individuální koučinkové cesty je nejlepší dárek, který si můžeš dát a zároveň úžasný akt sebelásky. Nenapadá mě lepší věc, kterou můžeme všichni pro sebe udělat, než změnit svá nastavení tak, abychom mohli žít život svých snů. Změna, po které toužíš se ale nestane přes noc. Nejdřív potřebuješ vědět, co máš změnit. A pak vědět JAK. A je úžasné mít někoho, kdo tě změnou vede tak, aby byla trvalá. Kdo tě naučí pracovat s tvým vnitřním světem.

Toužíš zářit, tancovat a radovat se. Milovat. Žít. Naplno. Tvořit. Být v extázi. Vstoupit do své síly a vzít zodpovědnost za tvoření života v souladu s tím, co ti dává nejhlubší smysl? Zkrátka říct životu ANO ve všech jeho aspektech a s vírou se mu odevzdat?

Místo toho možná zažíváš jeden, nebo více z těchto pocitů: stres, sebepodceňování, pocit nedostatečnosti, zahlcení, úzkosti a strachy,stagnaci, strach z vykročení na svou cestu, nepochopení, pocity odmítnutí, neúspěchy ve vztazích, nebo samotu, skleslost, bezradnost, gynekologické, zdravotní, nebo sexuální problémy, cítíš, že tvé srdce je zlomené, nebo zavřené, zvláštní pocity, že něco není v pořádku, ale nevíš přesně co, nebo strach pustit se do života..ANO? Tak pojď a vydej se se mnou to změnit…

Podporuji jedinečné ženy jako jsi TY, na cestě ke svobodě, ženství, hojnosti a využívání plného potenciálu duše. Je to cesta.

Cesta od staré verze tebe sama ke zrození nové TEBE v plném potenciálu.

3 měsíce. 6 setkání.

Témata jako: sebeláska, spojení s tvým Ženstvím, kam jsi vedena svým životem a jak se můžeš plně vyjádřit v souladu se svou duší, Tvoje vztahy, ženská spiritualita a tvoje cesta k nejvyšší realizaci, napojení na vnitřní zdroj bohatství, radosti a hojnosti, tvá sexualita a smyslnost…..A k tomu vedení a vhledy do tvé životní cesty a dalších témat, které právě řešíš.

SEBEVĚDOMÍ

LÁSKA

PROSPERITA

VLIV

POSLÁNÍ

SPIRITUALITA

ZDRAVÍ

KREATIVITA

Šťastnými nás ženy může učinit hodně věcí z venku. Ale nejvíc šťastné jsme, když jsme plně spojené sami se sebou a se svou ženskostí. Když se máme nejvíc na světě rády a věříme si. Když dáváme energii tam, kde je naše vášeň a tvoříme ze srdce. Když jsme objevily svoji jedinečnost a sílu. Když jsme spojené se svou smyslností a sexualitou. Když jsme vitální a zdravé. Když umíme přijímat Lásku a Život. Tvořit Hojnost. A láskyplné vztahy. Když jsme zamilované do Života. A když odpovídáme na volání své duše.
Tohle není popis nějaké Super woman. To je tvůj přirozený potenciál takto žít.

Každá cesta je jiná. Podle toho, co přesně TY potřebuješ. Je to cesta šitá tobě na míru. 

Než začneme, budeme o tvé cestě mluvit a ujasníme si, kam chceš vykročit a kam chceš dojít. Chceš v životě více smyslu? Nebo si přitáhnout úžasného partnera? Nebo tvořit více hojnosti? Či dělat to, co miluješ? Spojit se se svým ženstvím? Nebo něco jiného, či všechno dohromady? Vytvoříme si společně mapu tvé cesty…

A pak se vydáme do neznáma, do tohoto úžasného dobrodružství.

Budu šťastná, pokud budu moci být tvojí PRŮVODKYNÍ.

Má motivace za touhle prací (vlastně to není práce, ale můj koníček) spočívá v mé vášni pomáhat ženám najít cestu k jejich síle, hodnotě a plnému ženskému potenciálu. 

Ženy často nevědí, co mají dělat, aby něco změnily. Jsou zaseklé ve stále stejných návycích a žijí 95% svého života automaticky. Stále stejně.Tento program ti pomůže ke změně, která vydrží.

Do společné práce přináším dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí: psychologie, life koučink, vztahový koučink , kvantová neurověda, šamanismus, mystická tantra pro ženy, konstelace, genové klíče, body-psychoterapie, ženské rituály, hluboká imaginace a regrese, channeling, havajská technika emocionálního čištění ho´oponopono, aromaterapie, rozdíly mezi pohlavími. 

Znovuzrození Bohyně je pro Tebe, pokud chceš objevit samu sebe jako magnetickou a zářící ženu, a pokud říkáš hluboké ANO své vlastní přeměně, expanzi, transformaci, lásce, svobodě a nespoutanosti...

Goddess

Cesta Znovuzrození bohyně

3 měsíce. 6 setkání.

Cena 15 000,-Kč

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěla na Cestě k znovuzrození Bohyně splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, buď se fyzicky potkáme, nebo přes video hovor, abychom věděly, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily a až potom se můžeš rozhodnout, zda na tuto Cestu vstoupíš.  Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 30min ZDARMA.  

Tento program je ON LINE, ale můžeme ho dle potřeby kombinovat s osobními setkáními. 

Láskyplné

reference od mých klientek:

„Jeden z nejvíce naplňujících pocitů pro ženu je, když objeví svou pravou přirozenost. Když zjistí, co to znamená být ženou. Jako ženy si musíme dovolit podívat se do své duše a objevit, jak nádherné, silné, divoké, krásné, fascinující a plné mystérií můžeme být, pokud se spojíme s naší božskou ženskostí.“

Copyright 2021 © Amaee Monika | All right Reserved.