ZNOVUZROZENÁ A VE SVÉ SÍLE

jednodenní workshop
v Praze

12.11.2022

seminar-goddess-reborn-monika-amaee

Milá úžasná ženo,

zvu tě na jednodenní workshop, na kterém se můžeš plně potkat v hloubce sama se sebou. Cílem je najít společně cestu k osvobození našeho vnitřního potenciálu, spojit se se svou ženskou stránkou a najít v ní sílu, díky níž můžeme tvořit život, který budeme na všech úrovních milovat.  

Zaměříme se na tyto oblasti:

  • Otevření srdce jako nejdůležitější středobod bytí na cestě ke spokojenému životu a vztahům. Začni opravdu milovat a oslavovat sebe, ostatní i Život. Spoj se se svou duší, jejím voláním a touhami.  
  • Odstranění limitujících přesvědčení a rodinných vzorců, které nevědomě žiješ, berou ti energii a brání ti v plnění tvých snů. Přestaneš být obětí svých okolností a staneš se tvůrkyní a královnou svého života. 
  • Nahlédneme do oblastí, kde máš pocit, že nežiješ plně sama sebe a to, co si přeješ. Dáme jim péči a pozornost, aby se mohly transformovat v dary a poklady.
  • Podíváme se na to, jaké to je, když žiješ a tvoříš z podstaty své ženské energie. Kde je její síla a v čem jsou rozdíly fungování v mužské energii, v níž mnohé z nás musí být většinu času, a která nás tolik vyčerpává. Zažijeme, jaké to je, když my ženy ztělesňujeme plně své ženství, co nám to přináší do života a do vztahů za dary, za nové obzory a dimenze vnímání. Spirituální cesta ženy je jiná, než mužská cesta, kterou většina z nás praktikuje. Jak být magnetická a zářivá a spojit se se svou královskou energií?
  • Jak fungují základní spirituální zákony Vesmíru a jak je můžeš nejlépe využívat pro své dobro a blaho
  • A část věnujeme také našim vztahům s muži. Jak mužům porozumět, jak s nimi komunikovat, aby nás skutečně slyšeli a co je na ženách odrazuje a co přitahuje? 

A neméně důležité je, že se sejdeme v kruhu stejně naladěných žen, které zajímá cesta k sobě, ke své pravé podstatě, štěstí a naplnění a budeme v tomto kruhu sdílet své příběhy a inspirovat se navzájem. To má velkou léčivou sílu a běžně to v životě nezažíváme. 

Zvu tě na tento jedinečný a intimní ženský den, kde se rozvineš do další úrovně svého bytí a věnuješ si ten nejlepší čas pro sebe.

Vybrané ženy mohou ode mě dostat individuální koučink ohledně své momentální situace.

Na workshop přináším:
10 let zkušeností z oblasti transformačního a spirituálního koučinku
12-ti leté zkušenosti z práce se ženami na jejich cestě k plné seberealizaci
20-ti leté zkušenosti z cesty hledání podstaty Života a našeho plného potenciálu.
20 let zkušeností z oblasti spirituality

Kromě koučinku budeme na workshopu využívat tyto nástroje: hudba, tanec, soma work, sdílení v kruhu, práce s emocemi, konstelace, bioenergetika, NLP, metody změny limitujících programů.

Harmonogram

background
Začátek čtvrtek v 10h, konec neděle ve 13h.

Ráno začneme jógou, nebo Oshovou meditací v 7hodin (kromě čtvrtka)

8:30 – 9:30 snídaně (kromě čtvrtka)
10-13h dopolední program
13-15h oběd
15-18h odpolední program
18-19h večeře
20-21:30h večerní program

Těším se na Tebe
S láskou
Monika Amaee a tým

SPOJÍŠ SE OPĚT SE SVOU SILOU A MOTIVACÍ, JAK ŽÍT ÚŽASNÝ A KREATIVNÍ ŽIVOT.

BUDEME TANCOVAT, POVÍDAT SI, SDÍLET, UČIT SE, TRANSFORMOVAT A INSPIROVAT SE.

Cena 2950 Kč

Pokud bys chtěla znát více informací, nebo si rezervovat místo, pošli mi mail ZDE:

Beautiful

Toto není závazná objednávka, formulář slouží k poptávce nebo pouze jako rezervace vašeho místa. Do několika dnů vám přijdou další instrukce.

Když otevřu své srdce, jsem naplněná, slastí tak pronikavou, extází tak sladkou, potěšením tak hlubokým.. Mohu dosáhnout spojení jen, když dosáhnu jednoty sama se sebou.. Mohu tančit v partnerství, když umím tančit sama se sebou. Mohu milovat druhého, když miluji sama sebe..