Odhalení bohyně

PRO MUŽE

NĚJAKÝ TEXT

Milý muži.

Studovala jsem tě. Chtěla jsem ti porozumět. Jsi tak jiný než já. Porozumění mužům se před lety stalo mým studijním oborem na dva roky, kdy mě fascinovalo objevovat svět zdravého mužství. Učila jsem se o mužích z knížek, i pozorováním v realitě a ve svých vztazích. Věděla jsem, že dokud tě nepoznám a neporozumím ti, nebudu moct mít s tebou harmonický vztah.

Především jsem ale potřebovala integrovat toho muže v sobě. Spojit se s ním, seznámit a najít jeho zdravou podobu. Naše vnitřní archetypy často kopírují kvality našich rodičů, či nějaké zraněné aspekty nás samých. Když jsem se poprvé setkala se svým vnitřním mužem, byl utlačený, bez síly a já ho nerespektovala. Bylo jasné, že tohle podvědomě promítám do svých vztahů. A to se muselo změnit!

Cesta k celistvosti, kterou se zabývám, je o integrování obou polarit v nás, jak mužského, tak ženského principu. Potom můžeme ve světě lépe fungovat, protože máme přístup k moudrosti a schopnostem obou archetypů.

Nabízím ti transformační cestu k tvé celistvosti, kdy se budeš moci spojit se svým zdravým mužstvím, ale i zdravým ženstvím a pochopit, jak můžeš obě tyto části používat při tvé misi ve světě.

No a také ve svých vztazích se ženami. Ukáži ti, jak mít ten nejlepší vztah s tvou ženou. Provedu tě porozuměním ženskému světu. Dozvíš se, co my ženy potřebujeme, abychom byly spokojené a mohly vás plně vyživovat svou láskou. Nabízím cestu Jednoty, kdy je mužský a ženský princip v nás i vně nás v míru, souladu i harmonii.

Honesty

Dále se podíváme na limitující přesvědčení, která ti nedovolují být tím, kým by sis ve svém životě přál.

Odhalíme tvá zranění a stíny a změníme je na zdroj tvé síly.

Můžu ti pomoci uvidět, kde si tak zvaně „lžeš do kapsy“ ohledně jakékoli situace, nebo tématu.

Identifikujeme, kde v životě netvoříš, jen přežíváš, kde ti uniká energie a kde ji neinvestuješ efektivně do věcí, které jsou v souladu s tvou životní vizí.

A mnoho dalšího, co se může v prostoru mezi námi otevřít, co se týká tvých současných témat…

Těším se na Tebe

Amaee

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěl na této jednodenní Cestě splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, abychom věděli, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily, a až potom se můžeš rozhodnout, zda na cestu vstoupíš. Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 20min ZDARMA.

Láskyplné

reference od mých klientek: