Jsem tady pro Tebe.

Odhalení bohyně

Podpořit Tě na cestě otevření se plně sama sobě, své celistvosti a plnému potenciálu Tvého ženství….

program Odhalení Bohyně

CESTA ODHALENÍ BOHYNĚ

celodenní individuální cesta

Pokud cítíš, že bys chtěla posunout, nebo změnit svůj život v jakékoli oblasti někam dál, aby ses cítila krásně, naplněně, spokojeně a hlavně plně sama sebou, ale nevíš, jak to máš udělat, pojďme si promluvit. Program Odhalení Bohyně je třeba právě to, co potřebuješ.

STOJÍ ZA TO, ŽÍT ŽIVOT V SOULADU S TÍM, PRO CO JSI SE NARODILA. JINAK JE TO PROMARNĚNÁ ŠANCE.

Podíváme se na oblasti tvého života, které bys chtěla změnit, posunout, pochopit, posílit, plně vyjádřit, nebo naopak se s nimi rozloučit. Na oblasti, situace a tvé prožívání, kde se cítíš zmatená, nerozhodná, nejistá a nevíš, co s tím..

Sebeláska. Poslání. Vztahy. Prosperita. Kreativita. Spiritualita. Zdraví.

Budeme nahlížet do oblastí, kde máš pocit, že nejsi naplněná, že nežiješ jejich plný potenciál a rozklíčujeme základní falešná nastavení a přesvědčení, která nevědomě žiješ, která ti berou energii, a brání ti v plnění tvých snů..

Budeme se bavit o posvátném snu tvé duše, to proč jsi se narodila, jaké tady máš místo. A také o tvém snu v tomto životě, ať už je to sen o partnerství, o skvělé práci, o vnitřním naplnění, o hojnosti, o zdraví, o tom být skutečnou ženou…

budeme tancovat, bubnovat, povídat si, sdílet, učit se, transformovat a inspirovat se

Budeme si povídat a zažívat, jaké to je, když my ženy ztělesňujeme plně své ženství,  a co nám to přináší do života a do vztahů za dary, za nové obzory a dimenze vnímání..

Naučíš se změnit prožívání sama sebe

Podíváme se na všechna místa, kde se NEMILUJEŠ a nastavíš se na bezpodmínečnou sebelásku. Uvidíš, kolik darů ti to do života přinese a kolik problémů se samo vyřeší..

Jak si manifestovat své sny? Jak funguje zákon přitažlivosti a jak se nastavit tak, aby sis mohla přitáhnout to, po čem toužíš?

Tohle je moje milá jen základní rámec…Celý den se může vyvinout úplně jinak..Podle toho, co právě TY potřebuješ..Co potřebuje TVÁ DUŠE. Na co jsi připravena se podívat, co chceš poznat, uvidět, rozpustit, vyléčit, pozvat do života – to vše je navýsost individuální..A ani to nemusíš vědět dopředu..Příběh se začne odvíjet na místě přesně tak, jak má..

Shining

Až budeš z našeho společného dne odcházet, budeš mít jasno v tom, jaká je tvá cesta a jak to máš udělat, aby ses na ni mohla vydat. Cesta, která vede k životu, který budeš na všech úrovních milovat.

Se všemi svými klientkami pracuji intuitivně podle toho, s čím přicházejí a já cítím, pro co je otevřená cesta. Každý společný den, každý proces je úplně jiný. Nicméně se opírám o své dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí: psychologie, life koučink, vztahový koučink, kvantová neurověda, šamanismus, mystická tantra pro ženy, konstelace, genové klíče, body-psychoterapie, ženské rituály, hluboká imaginace a regrese, channeling, havajská technika emocionálního čištění ho´oponopono, aromaterapie, rozdíly mezi pohlavími a další.

PROGRAM ODHALENÍ BOHYNĚ JE PRO TEBE, POKUD TOUŽÍŠ UDĚLAT V ŽIVOTĚ ZMĚNU NA HLUBOKÉ ÚROVNI A NASMĚROVAT SVŮJ ŽIVOT TAK, ABYS ŽILA VÍCE AUTENTICKY A V SOULADU S TÍM, KÝM

skutečně jsi.

spiritualita-dream-catcher-woman

Cesta Odhalení bohyně

Setkání proběhne osobně v Praze mezi 10.00h a 16.00h

Cena 6 000 Kč

FORMULÁŘ K NEZÁVAZNÉMU OBJEDNÁNÍ

Napiš mi svoje přání, svůj sen, který by sis chtěla na této jednodenní Cestě splnit. Já se ti ozvu a nejdříve se na sebe naladíme, abychom věděly, zda nám společná práce bude sedět. Můžeš se zeptat na jakékoli detaily, a až potom se můžeš rozhodnout, zda na cestu Odhalení Bohyně vstoupíš. Před zahájením práce si o všem promluvíme v úvodním hovoru 20min ZDARMA.

Láskyplné

reference od mých klientek:

Žena se stává Bohyní, když prozkoumá a přijme svou ženskost.

Copyright 2021 © Amaee Monika | All right Reserved.