Mnoho lidí v současné době cítí, že obecné nastavení fungování současného světa má málo co společného se skutečným Životem. Mainstreamová společnost je poháněna scénářem, který nepodporuje potenciál člověka a jeho úžasné schopnosti, ale spíš dělá z člověka otroka systému, ze kterého je potom tolik těžké vystoupit a osvobodit se. Vše je tvořeno s cílem ekonomického růstu a novodobého otroctví, ať už to jsou technologie, algoritmy, obchodní modely, politické systémy, nebo způsob, jakým jsme vedeni uvažovat a přemýšlet o světě. Způsoby, jakými modernizujeme a rozvíjíme naši společnost, i když přinášejí krátkodobé výhody, způsobují zároveň obrovské škody hlavně směrem k matce přírodě a rozdělení lidí v rámci různých polarizovaných názorů. V tomto modelu není místo pro celoplanetární blahobyt a rozvoj člověka v souladu s evolučními tendencemi Života samotného.
Celý svět nyní prochází obrovskou změnou, protože jsme se kolektivně začali probouzet a konečně vidět, že tento mechanistický model, oddělený od Přírody, od Boha a od podstaty lidského bytí nás vede na pokraj kolapsu. Systémy západních společností jsou nastaveny především pro maximalizaci zisku a „tvoření“ poslušných občanů, kteří se nebudou na nic ptát a v tomto modelu budou fungovat. Je třeba, abychom se z toho špatného snu probudili, změnili své myšlení, svůj přístup a své vědomí. Musíme se naučit myslet, vyvíjet se a rozvíjet jako součást živého ekosystému planety.
Musíme se naučit realizovat svůj potenciál způsobem, který je Život podporující.
Začít přemýšlet kolektivně, ne jen za sebe a místo zaměření na neustálý růst, úspěch a vydělávání peněz se zaměřovat na udržitelnou prosperitu všech živoucích systémů. A tím v sobě podporovat pocit živosti, radosti, empatie, rozkvětu a kontaktu s Vědomím života.
Já jsem na této cestě již 25 let. Ano, už tak dlouho. Od mládí jsem věděla, že systém, ve kterém žiji mě nepodporuje jako svobodnou bytost a intuitivně jsem hledala cesty, jak žít a fungovat jinak. Ze začátku to vůbec nebylo jednoduché, protože jsem neznala nikoho, kdo uvažuje stejně. Jediné, na co jsem se mohla spolehnout, byl hlas mé duše, která mě vedla. Prošla jsem si dlouhou cestu vnitřního osvobození a navyšování vibrací svého vědomí a nyní cítím, že je lidstvo připraveno podniknout tuto cestu na kolektivní úrovni.
Chtěla bych s tebou sdílet desatero nového člověka. Vidím to tak, že to jsou přirozené kvality lidského potenciálu a principy Vesmíru, které nás ve škole, ani doma neučili a my je musíme v sobě objevit a začít kultivovat, abychom mohli aktivně a vědomě projít metamorfózou z hlubokého spánku do nádherného probuzení se do nového světa, který společně PRÁVĚ TEĎ VYTVÁŘÍME.
Principů nového člověka může být nekonečně mnoho a já budu moc šťastná, když je budeme spolu tvořit. Tohle je za mě to nejzákladnější desatero, kdy každý jednotlivý princip nám může zabrat třeba i celý život, než se staneme mistry v jeho ovládnutí. Můžeš si na začátek vybrat třeba jen jeden princip a začít ho zkoumat do hloubky a zavádět do svého života a uvidíš, že ti to do života přinese neuvěřitelní pozitivní změny.
Potřebujeme nové příběhy a scénáře, které zapojí lidi do procesu změny, aktivují jejich budoucí potenciál a úlohu v nastupující nové éře a sjednotí nás v péči a lásce k naší Zemi a budoucím generacím.
Distancovat se od systémů, praktik a firem, které způsobují škody, rozdělování lidí a drancování planety a připojit se k systémům, které uzdravují a regenerují náš svět. Zajímat se aktivně o to co jíš, používáš a konzumuješ a jak moc jsou tyto věci „planet friedly“. A začít prozkoumávat desatero nového člověka.

Aby ses u mě cítila co nejlépe a tyto stránky ti přinášely radost i pohodlí, používám technologické nástroje, jako jsou cookies. Díky nim můžu porozumět tomu, co tě na webu zajímá, a přizpůsobit ho tak, aby tě opravdu podpořil. Když mi k tomu dáš svolení, pomůžeš mi tvořit prostor, kde se budeš cítit jako doma. Pokud se rozhodneš nesouhlasit, je to naprosto v pořádku – jen některé části webu pak nemusí fungovat úplně ideálně.