Jak být šťastná

za každých okolností

Srdečně tě zvu ke sledování krátkého videa, kde dostaneš kompletní návod, co dělat, aby jsi mohla zažívat vnitřní štěstí, které není závislé na vnějších okolnostech.

Video je vhodné pro tebe milá ženo, pokud hledáš cestu, jak o sebe začít celistvě a na všech úrovních pečovat, abys mohla vzít svůj život ještě více do svých rukou a tvořit si ho tak, abys byla šťastná a naplněná.

Monika Amaee Trčková – koučka a průvodkyně pro ženy na cestě k životu, který budou na všech úrovních milovat

VE VIDEU SE DOZVÍŠ:

Je možné zažívat trvalé štěstí?

Proč je důležité mít své životní poslání, záměr nebo vizi?

Je láska skutečně nejmocnější síla ve Vesmíru?

Jak můžeš o sebe pečovat na fyzické, psychické i spirituální úrovni

Jak se můžeš sama rozvíjet, abys byla co nejvíce spojená se sebou a poznala, kým skutečně jsi

Co je smyslem života?

Co je třeba udělat, aby sis sama nebránila vstoupit do svého nejhlubšího potenciálu

Nápady na denní praxi

– jednoduchá cvičení, která tě dostanou do vnitřního stavu štěstí a nezaberou víc než 5-10 minut denně

ZADEJ EMAIL A ZÍSKEJ VIDEO ZDARMA

V současné době cítíme ohledně svých životů a své budoucnosti nejistou a zmatek. Nic už nebude jako dřív. Celý svět prochází velkými změnami a to je velmi náročné na naši psychiku. Proto začíná mnoho lidí hledat stabilitu, klid a štěstí uvnitř sebe. Je to nutnost. Začínáme chápat, že pokud se naučíme objevit tyto kvality uvnitř, není náš emocionální stav závislý na situacích z venku. Když jsme více ve svém středu, jsme více spokojení sami se sebou a tímpádem i se životem takovým, jaký je.

Já ti ve videu nabízím jednoduchý, praktický a hlavně celistvý návod na to, jak můžeš se sebou pracovat a jak postupovat na své cestě vlastního rozvoje, která vede k trvalému vnitřnímu štěstí. Už nemusíš hledat mezi stovkami různých cest, kudy se můžeš vydat, ve videu máš vše shrnuto v jednu jasnou a celistvou cestu, včetně praktických cvičení. Tento návod je zaměřen na ženy a jejich specifické potřeby, které jsou v mnoha ohledech jiné, než ty mužské.

Jsem Monika Amaee Trčková a zhruba 20 let jsem na cestě osobního rozvoje. Jsem osobní koučka, mentorka a průvodkyně žen na jejich cestě ke štěstí a naplnění. Ve videu ti předávám souhrn této mé 20-ti leté cesty, kdy jsem sama na sobě vyzkoušela, co funguje a co ne, kam je třeba zaměřovat pozornost a na co se soustředit, abychom mohly žít život svých snů.

Pracuji se ženami, které se chtějí v životě posunout v jakékoli oblasti na novou úroveň a objevit svůj skutečný potenciál. Vše, co učím a předávám jsem si sama prožila a vyzkoušela. A to ti teď krátkou a jasnou formou předám, když si stáhneš video JAK BÝT ŠŤASTNÁ ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ.

Pokud:

  • Cítíš v životě nejistotu, nebo strach o svou budoucnost
  • Máš pocit, že ti v životě něco chybí a nedokážeš identifikovat co přesně
  • Chtěla bys mít v životě více smyslu a pocitu naplnění z toho, co přinášíš světu
  • Chceš žít v klidu, pohodě a vnitřním naplnění
  • Víš, že je tady něco víc, co ti může život nabídnout
  • Chtěla bys cítit více radosti ve svém srdci
  • Cítíš, že se chceš více propojit se svým ženstvím
  • Hledáš jednoduché denní praxe pro pocit klidu a pohody, které ti nezaberou moc času
  • Chtěla bys začít s osobním rozvojem, nebo spirituální praxí, ale nevíš jak

Kompletní cesta k tvému vnitřnímu štěstí, o které mluvím ve videu, ti může zodpovědět mnoho z  tvých stěžejních otázek, které si v životě pokládáš. Ohledně smyslu svého života, ohledně hledání naplnění a poslání, ohledně práce s emocemi, ohledně nalezení vnitřního klidu, pokud jsi většinu času ve stresu, ohledně toho, co je pro nás ženy důležité, ohledně toho, jak nejlépe žít svůj život. Pokud tě cokoli trápí, nemůžeš spát, nebo nevíš, jak dlouhodobě řešit určitou situaci, podívej se na video – třeba tam najdeš informaci, radu, vhled, nebo návod, který tě posune ve vaší situaci na další úroveň.

ZADEJ EMAIL A ZÍSKEJ VIDEO ZDARMA

Současně tě zvu do facebookové skupiny Manifestuj si život svých snů, což je uzavřená a bezpečná skupina pouze pro ženy, a kde sdílím své zkušnosti, rady a inspirace

Copyright 2021 © Amaee Monika | All right Reserved.