Zadejte e-mail a stáhněte si video ZDARMA
Jak být šťastná za každých okolností.

Mám upřímnou radost, že se zajímáte o sebe, svůj rozvoj a vnitřní štěstí.  Že vnímáte, že můžete chtít od života víc. Že cítíte to volání a jdete za ním.
Jsem nadšená, že vám můžu nabídnout praktický a celistvý návod na to, jak se sebou pracovat a rozvíjet svou cestu k trvalému vnitřnímu štěstí.
Vést ženy na cestě k jejich nejvyššímu potenciálu a naplnění je mou vášní.
 

Pracuji se ženami, které se chtějí v životě posunout v jakékoli oblasti na novou úroveň a objevit svůj skutečný potenciál. Moc se těším, že budete právě vy jedna z nich.

Už nemusíte hledat ve stovkách videí a textů nabízející různé přístupy a cesty.
Máte to všechno v jednom balíčku.

S láskou

Monika Amaee

Jsem Monika Amaee Trčková a zhruba 20 let jsem na cestě osobního rozvoje. Jsem osobní koučka, mentorka a průvodkyně žen na jejich cestě ke štěstí a naplnění. Ve videu vám předávám souhrn této mé 20-ti leté cesty, kdy jsem sama na sobě vyzkoušela, co funguje a co ne, kam je třeba zaměřovat pozornost a na co se soustředit, abychom mohly žít život svých snů.

Pracuji se ženami, které se chtějí v životě posunout v jakékoli oblasti na novou úroveň a objevit svůj skutečný potenciál. Vše, co učím a předávám jsem si sama prožila a vyzkoušela. A to vám teď krátkou a jasnou formou předám, když si stáhnete video JAK BÝT ŠŤASTNÁ ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ.

Copyright 2022 © Amaee Monika | Všechna práva vyhrazena